قوانین

شرایط و قوانین استفاده از خدمات سایت چوب شور

این توافق‌نامه ای بین شما و سایت چوب شور به آدرس choobshoor.com است. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. ثبت‌نام و استفاده از امکانات سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین سایت چوب شور است. کاربران این سامانه ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه طی مدت عضویت و استفاده هستند. همچنین ضروری است هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید.

تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس چوب شور در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

سایت چوب شور به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. این سایت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت چوب شور، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

کتاب‌های سفارشی خریداری شده توسط کاربر، در تمام مدت فعالیت برنامه چوب‌شور، برای کاربر قابل دسترسی و استفاده خواهد بود.

سایت چوب شور این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را با کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند؛ درگیری در موارد غیر اخلاقی، موارد اطلاعات جعلی، موارد مغایر با قوانین کشور و یا به دلایل مشابه دیگر بوجود آورند، ختم کند.

برای ارسال نظر در سایت قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

  • کاربران ارسال‌کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تائید نظر کاربر می‌شود.
  • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته‌شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
  • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، ازجمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت این‌گونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

چنانچه هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس و یا این توافقنامه داشتید از طریق ارسال ایمیل به hello@choobshoor.com با ما در میان بگذارید.

تمامی حقوق اين سايت برای چوب شور محفوظ است. طراحی و توسعه نشر الیت