سوالات متداول

بر روی دکمه‌ی ثبت‌نام در منوی بالای صفحه کلیک کرده و در پنجره باز شده شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. بعد از چند ثانیه کد فعالسازی برای شما ارسال می‌شود. این کد را در پنجره باز شده وارد کنید. سپس وارد پروفایل کاربری خود می‌شوید و رمز عبورتان را مشخص می‌کنید.
بر روی دکمه‌ ورود در منوی بالای صفحه کلیک کرده و در پنجره باز شده شماره تلفن همراه و رمزعبورتان را وارد نمایید تا وارد پروفایل کاربری خود شوید. (ابتدا لازم است که در سایت ثبت‌نام کرده باشید.)
از منوی بالای صفحه، خرید اشتراک را انتخاب نمایید. در صفحه‌ باز شده بسته‌های اشتراک را مشاهده می‌کنید که با کلیک بر روی هر کدام می‌توانید آن بسته را خریداری نمایید.
پـس از انـتخاب برنامه مـورد نـظر، بر روی دکمه خـرید کلیک کنید، پیش فـاکتور بـرایتان بـه نـمایش در خـواهـد آمـد. در صـورت تـایید شـما، مـحصول بـرایتان فـعال خـواهـد شـد.
زمانی که بر روی دکمه‌ دانلود چوب‌شور از منوی بالای صفحه کلیک کنید، وارد صفحه دانلود برنامه می‌شوید که با انتخاب سیستم‌عامل گوشی همراه خود، نسخه موردنظر را دریافت خواهید کرد.
در صفحه پروفایل خود در باکس سمت راست پایین صفحه، کد هدیه را وارد نمایید و بر روی دکمه فعالسازی کلیک کنید.
در صفحه پروفایل کاربری خود ، در گوشه سمت چپ پایین صفحه، هدیه اشتراک به دیگران را انتخاب کنید. در صفحه بعد اشتراک موردنظرتان را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه مقصد، بر روی دکمه خرید کلیک کنید. پس از پرداخت، کد هدیه تان را دریافت می‌کنید.
تمامی حقوق اين سايت برای چوب شور محفوظ است. طراحی و توسعه نشر الیت